Club InterContinental miejsce na biznesowe spotkanie w Warszawie

Po doskonałym posiłku, ciesz się beztroską albo popracuj w spokojnej atmosferze.

Wyszukiwanie lotu

  1. Na pewno jest potrzebny, gdyż pasażerów w LOT przybywa i w godzinach szczytu zarówno w Polonezie jak i Bolero było bardzo tłoczno.
  2. To rozwiązanie daje sporo światła, ale jak się przekonaliśmy jest też małym przekleństwem, gdyż popołudniowe słońce bardzo nagrzewa słabo wentylowane pomieszczenie i jest w nim po prostu duszno.
  3. Zacznij podróż w LOT Business Lounge, miejscu dla ceniących komfort.
  4. Podoba nam się wykorzystanie akcesoriów i memorabilii LOTu w tym miejscu, a drewniana ściana z Żurawiem – symbolem przewoźnika jest super.
  5. Wybierz miejsce w odprawie online, a następnie udaj się do stanowiska check-in na lotnisku, abyśmy mogli sprawdzić wymagane dokumenty.

W Warszawie znajdziesz aż trzy komfortowe saloniki biznesowe. Zacznij podróż w LOT Business Lounge, miejscu dla ceniących komfort. Zasmakuj pysznych dań, rozkoszując się przy tym aromatyczną kawą czy orzeźwiającym napojem.

Recenzja: LOT – Salonik biznesowy Mazurek, Warszawa

Podoba nam się wykorzystanie akcesoriów i memorabilii LOTu w tym miejscu, a drewniana ściana z Żurawiem – symbolem przewoźnika jest super. LOT Business Lounge Mazurek to najnowszy salonik biznesowy polskiego przewoźnika narodowego na lotnisku imienia Fryderyka Chopina w Warszawie. Otwarty został w wakacje 2018 roku, w odpowiedzi na rosnące potrzeby obsługi Japońskie świece: Co oznacza narzędzie handlowe pasażerów klas premium oraz posiadaczy odpowiednich statusów w programach lojalnościowych linii zrzeszonych w Star Alliance, na lotach do strefy Non-Schengen. Do Mazurka wstęp mają pasażerowie klasy biznes podróżujący liniami zrzeszonymi w Star Alliance, posiadacze statusu Star Alliance Gold oraz posiadacze statusu FTL w programie Miles and More.

thoughts to “Recenzja: LOT – Salonik biznesowy Mazurek, Warszawa”

Sprawdź informacje o lotach, opóźnieniach, anulowaniach oraz zmianach w harmonogramie lotów. Odprawa online możliwa jest na 36 godzin przed planowanym odlotem. Executive Lounge w Browarach Warszawskich to miejsce dedykowane celebracjii Zminimalizować Straty Dla Pomyślnego Handlu Walutami miłemu spędzaniu czasu. W miejscu, które cieszy oko i daje poczucie wyjątkowości za sprawą naprawdę wysublimowanego wystroju.Nad wejściem do Executive Lounge pręży się dumnie geometryczne logo z wpisanym weń kielichem.

Należysz do programu LOT Dla Firm?

Po kilku wizytach w LOT Business Lounge Mazurek mamy mieszane odczucia na jego temat. Na pewno jest potrzebny, gdyż pasażerów w LOT przybywa i w godzinach szczytu zarówno w Polonezie jak i Bolero było bardzo tłoczno. Z drugiej strony wiemy, że lotnisko nie dysponowało większą powierzchnią jaką mogło przekazać dla LOTu i stąd taka, a nie inna wielkość saloniku. Szkoda, że w trakcie remontu nie udało się zadbać o lepszą wentylację lub instalację innego systemu rolet chroniących przed słońcem.

Podróżujesz z Baku (GYD) w Azerbejdżanie lub z Aten (ATH) w Grecji? Wybierz miejsce w odprawie online, a następnie udaj się do  stanowiska check-in na lotnisku, abyśmy mogli sprawdzić wymagane dokumenty. Wybierz miejsce w odprawie online, a następnie udaj się do stanowiska check-in Hetty Zielony na lotnisku, abyśmy mogli sprawdzić wymagane dokumenty. Sprawdź informacje dotyczące Twojej podróży.Określ wymagania dietetyczne, wybierz miejsce w samolocie, zamów posiłek premium, poproś o fakturę lub zmień lot. Odprawa online możliwa jest na 36 godzin przed planowanym odlotem.

LOT Elite Lounge

A że kielichy najczęściej wznosimy po pracy, to nie zdziwi nikogo, że to logo jest też neonem pomagającym odnaleźć wejście do baru. Niezwykła geometria logotypu zapowiada, że wchodząc do środka trafisz do miejsca dla osób z wyrafinowanym gustem. Przechodzimy w głąb pomieszczenia i naszym oczom ukazuje się minimalistycznie urządzony lounge z lekką dozą ducha skandynawskiego i dużą ilością drewna.Nasza pierwsza obserwacja jest taka, że salonik jest stosunkowo mały.

Rozplanowany na planie prostokąta, z jedną długą ścianą okien z widokiem na płytę lotniska. To rozwiązanie daje sporo światła, ale jak się przekonaliśmy jest też małym przekleństwem, gdyż popołudniowe słońce bardzo nagrzewa słabo wentylowane pomieszczenie i jest w nim po prostu duszno. W oknach zainstalowano materiałowe rolety, ale z naszych obserwacji wynika, że nie jest to rozwiązanie wystarczające. Rozpocznij wakacje bez problemów i poczuj się jak VIP tuż przed lotem! Zrelaksuj się w naszym saloniku, z dala od tłocznego terminala i skorzystaj z bezpłatnych napojów, przekąsek, czasopism czy gazet. Skorzystaj z ekskluzywnego LOT Business Lounge w Warszawie, jeśli podróżujesz na krótkim lub średnim dystansie (np. do Dubaju, Astany, Taszkentu czy Rijadu) i masz bilet w LOT Economy Class.