Lody Ekipa przełamały barierę pogodową Biły rekordy sprzedaży już w marcu i kwietniu

– Nasz biznes charakteryzuje się pewną sezonowością i pierwszy kwartał jest zazwyczaj najsłabszy. Tym bardziej cieszą nas takie wyniki jakie osiągnęliśmy, pomimo słabszego otoczenia oraz wydatków inwestycyjnych jakie ponieśliśmy. Jak długo to potrwa aby nauczyć się handlu na rynku Forex Wszystkie gałęzie naszego biznesu się rozwijają i strategia, którą prezentowaliśmy w zeszłym roku przynosi rezultaty. Ponadto nasza firma się profesjonalizuje, poprzez wzmocnienie zespołu i to mnie bardzo cieszy.

więcej informacji:

  1. W ramach kontynuacji współpracy, powstały lody sorbetowe Koral Ekipa o smaku mango w polewie o smaku cytrynowym z cukrem strzelającym.
  2. Ekipa to grupa polskich influencerów i youtuberów założona w 2018 roku.
  3. Na Instagramie obserwuje go ponad 3,2 mln osób.
  4. Nowe lody Ekipy można już znaleźć w wielu sieciach handlowych.
  5. Kolejnym podobieństwem do poprzednich lodów EKIPY jest również to, że lody Chmurki i Burzy także posiadają strzelającą posypkę.

Wyjątek stanowią sytuacje, w których treści, dane lub informacje są wykorzystywane w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe. EKIPA zarobiła 0,81 mln zł netto w pierwszym kwartale 2023 roku. Lodomaniacy, a w szczególności fani Ekipy Friza, będą zachwyceni.

Lody Chmurka i Burza trafiły do sklepów

Na Instagramie obserwuje go ponad 3,2 mln osób. O Ekipie i Frizie cała Polska usłyszała wiosną 2021 roku za sprawą współpracy z firmą Koral. Cena za lody Chmurki i Burzy to w większości sklepów około 3,49 zł. Znajdą się jednak także placówki, w których za lody Chmurki i Burzy zapłacimy 4,10 zł.

Lody Chmurki i Burzy cena

Animacja opowiada o ich ukochanych pieskach, Burzy i Chmurce, które w serialu noszą imiona Cloudy & Stormy. W pierwszych tygodniach po premierze Lody Ekipy ciężko było znaleźć w marketowych lodówkach, a na serwisach aukcyjnych wystawiano puste opakowania nawet za kilka tysięcy złotych. Jak się później okazało, ograniczona dostępność Lodów Ekipy była elementem precyzyjnie zaplanowanej strategii marketingowej. Informację o nowych lodach Ekipy Friz przekazał podprogowo na jednej ze swoich relacji na Instagramie. Twórca opublikował wtedy nagranie z napojem Ekipy, w którego tle mogliśmy dotrzeć opakowania dwóch lodów o nazwach Chmurka i Burza.

Jakie rasy psów żyją najdłużej?

Nie jest jednak pewne, kiedy dokładnie będzie można zakupić je w Żabkach, bo właśnie tam będzie można je upolować. Opublikowano także projekt etykiety, która przypomina opakowanie lodów Ekipy i zdradza, że jednym ze smaków będzie arbuz i limonka. Szkolenia systemów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji (AI), bez uprzedniej, wyraźnej zgody Ringier Axel Springer Polska sp.

Lody Ekipa – gdzie kupić?

Do internetowego show zgłosiło się ponad 5 tys. W efekcie do EKIPY dołączyło, aż 7 nowych Influencerów (2 wygranych oraz Dow Jones Industrial Average Falls do 17 300 pomoc techniczna 5 finalistów programu). Zainteresowanie tymi lodami zwróciło uwagę wszystkich pokoleń, nie tylko tych najmłodszych.

Producent donosił o pobiciu historycznych rekordów sprzedaży i uruchomieniu dodatkowych linii produkcyjnych. Firma musiała nawet zapewniać, że…nie manipuluje cenami lodów w sklepach. Ekipa to grupa polskich influencerów i youtuberów założona w 2018 roku. Liderem formacji jest Karol «Friz» Wiśniewski. Początkowo Friz nagrywał recenzje gier, a obecnie jego kanał z lifestyle’owymi filmami śledzi ponad 4,6 mln subskrybentów.

Materiały publikowane przez członków grupy cieszą się dużą popularnością, a główny kanał Genzie na platformie YouTube obserwuje już ponad 2 mln użytkowników. Nic więc Firma brokerska FIBO Group dziwnego, że hitem sezonu 2024 mają być właśnie lody GENZIE od firmy Koral. Głośno było o aukcjach internetowych, których przedmiotem były opakowania po lodach Ekipa.

Starsze generacje zainteresowały się tym, co oglądają i czego słuchają ich dzieci, wchodząc niejako w ich świat. Badanie preferencji dotyczących konsumpcji lodów przeprowadzone przez Instytut ARC Rynek i Opinie na zlecenie marki Koral wskazało, że lody w ogóle mają tendencję do łączenia pokoleń. Polaków (czyli ponad 35 mln ludzi) lubi lody – niezależnie od wieku, płci czy miejsca zamieszkania.

Nic więc dziwnego, że lody Burza i Chmurka odpowiadają ich kolorystyce. Sugerowana przez Koral cena pierwszych lodów Ekipy, które miały swoją premierę już kilka lat temu, wynosiła 2,00 zł w przypadku lodów «Ekipa» oraz 2,80 zł w przypadku lodów «Ekipa XL». Na samym końcu to jednak sprzedawca ustalał cenę, więc mogła ona różnić się w zależności od sklepu. Nikogo nie powinien zdziwić więc fakt, że Friz zdecydował się na wprowadzenie kolejnych smaków w zupełnie nowej formie. I nowych nazwach, które pochodzą od psów Friza.

Ceny licytacji papierków sięgały kilkuset tysięcy złotych. Powstały nawet buty z papierków po popularnych deserach. Pierwsze lody Ekipy trafiły do sprzedaży w marcu 2021 roku i podbiły rynek. Okazały się najlepszym debiutem ze wszystkich produktów, które wypuszczono przez 40 lat istnienia marki Koral. W 2022 roku Ekipa Friza wprowadziła do sprzedaży donuty Ekipy, które powstały we współpracy z Dooti Donuts.

Informację o sprzedaży nowych lodów Ekipy potrwierdziła Wersow w opublikowanym 14 lutego filmie. Lody od Friza, podobnie jak wcześniejsze lody EKIPY i napoje EKIPY, powstały we współpracy z marką Koral. Kolejnym podobieństwem do poprzednich lodów EKIPY jest również to, że lody Chmurki i Burzy także posiadają strzelającą posypkę. Można je kupić na terenie całego kraju, w każdym punkcie sprzedaży, który wyraził chęć ich zakupu! Lody GENZIE to arbuzowo-limonkowy szerbet, czyli lody wykonane na bazie owoców i mleka, w polewie z cukrem strzelającym. Nie jest to jednak jedyna nowość w ofercie marki Koral.

Firma została również liderem sprzedaży lodów na patyku do 65 ml w sklepach do 300 mkw. W sezonie 2021, a udział produktów PPL Koral w rynku lodów impulsowych w sklepach do 300m mkw. Lody Chmurka i Burza nie są pierwszymi spożywczymi propozycjami od Ekipy Friza. Grupa youtuberów rozpoczęła swoją przygodę z produktami od lodów Ekipy, których momentalnie zyskały tak dużą popularność, że kilka dni po premierze ze sklepów zaczął znikać cały nakład.

Gengarek, znany z Internetu, należy do uwielbianej przez młodzież Wiktorii z Genzie. Lody GENZIE to już kolejny produkt marki Koral współtworzony z youtuber’ami. Przypomnijmy, że pierwszym produktem stworzonym w ramach takiej kolaboracji były lody Koral EKIPA, które okazały się być najlepiej sprzedającą się nowością w 40-letniej historii firmy. Jakiś czas temu na sklepowe półki trafiła nowa edycja lodów od Karola Wiśniewskiego i jego Ekipy. Po wersji truskawkowej lub cytrynowej w polewie o smaku gumy balonowej z cukrem strzelającym, przyszedł czas na pomarańczę i jabłko. Teraz Ekipa Friza wypuszcza kolejny smak swoich słynnych lodów.