Shell V-Power Nitro+, czyli paliwa zaawansowane technologicznie

Z kolei paliwo Shell V-Power Nitro+ Diesel preferują ci, którzy kładą szczególny naciśk na to, by samochód służył im jak najdłużej. Shell V-Power Nitro+ Diesel pomaga przywracać i utrzymywać moc silnika poprzez aktywne jego oczyszczanie. Zawiera unikalny pakiet dodatków Shell, w tym składniki antykorozyjne, opracowane w celu przeciwdziałania korozji precyzyjnych systemów wtryskowych. Detergenty najnowszej technologii pomagają zapewnić doskonałą kondycję silnika samochodu.

Czyści aż do 100% kluczowych części silnika ³

W tle znajduje się górzysty krajobraz, gwieździste niebo, ośnieżona droga oraz czerwony samochód pokryty śniegiem. Jakość paliwa jest szczególną wartością dla Shell. 3 W porównaniu z podstawowym paliwem Shell FuelSave Diesel.

Czysty silnik z Shell V-Power Diesel

Ponadto, Klubowicze otrzymują dodatkowe punkty za udział w akcjach promocyjnych i korzystanie z ofert specjalnych. Widzimy przód samochodu oraz dystrybutor paliwa stacji Shell. Następuje zbliżenie na tyle koło, samochód ukazany jest w przekroju.

Korzyści paliw premium

Współpraca techniczna pomiędzy Shell i Scuderia Ferrari jest jedną z najbardziej udanych w dziejach F1. Efektem tego partnerstwa są zwycięstwa zespołu Ferrari w ponad połowie wyścigów Formuły 1, 12 tytułów dla kierowców oraz 10 dla konstruktorów. Współpraca ta ma na celu rozwój paliwa spełniającego najwyższe standardy zarówno dla Ferrari, jak i klientów Shell, aby innowacje na torze mogły okazać się niezwykle ekscytujące także na drodze. Już od ponad 60 lat trwa współpraca techniczna pomiędzy Shell i Scuderia Ferrari, której efektem są wspólne, dobre doświadczenia w historii Formuły 1.

  1. Na środku planszy pojawia się szara ikona sugerująca scrollowanie.
  2. Ukazuje się cała stacja Shell, czerwony samochód.
  3. Wystarczy, że płacąc na Stacji Shell pokażesz swoją aplikację.
  4. Współpraca techniczna pomiędzy Shell i Scuderia Ferrari jest jedną z najbardziej udanych w dziejach F1.

Maksymalne osiągi silnika

W naszej rozległej sieci jednostek badawczo-rozwojowych pracuje 150 https://www.forexgenerator.net/ doświadczonych naukowców, którzy opracowują unikalne formuły paliw.

Korzyści z ulepszonego paliwa Shell V-Power Racing

3, 4 Pomaga chronić przed gromadzeniem się osadów pogarszających osiągi na kluczowych elementach układu paliwowego, takich jak zawory wlotowe i/lub wtryskiwacze paliwa oraz usuwać takie osady. Czystość i poprawa osiągów silnika wykazana przy użyciu standardowych testów branżowych oraz testów własnych firmy Shell. Przy ciągłym stosowaniu Profit Group-Recenzja firmy. Opinie inwestorów grupy zysku DC od pierwszego całkowitego napełnienia baku. Uzyskane efekty mogą się różnić w zależności od rodzaju pojazdu, typu silnika, warunków atmosferycznych czy stylu jazdy. Przy ciągłym stosowaniu paliwa Shell V-Power od pierwszego całkowitego napełnienia baku.

Więcej na stronie dla kierowców

4 Uzyskane efekty mogą się różnić w zależności od rodzaju pojazdu, typu silnika, warunków atmosferycznych czy stylu jazdy. Nasze wyjątkowe paliwo Shell V-Power Racing 100 posiada co najmniej 100 oktanów, co pomaga zwiększać moc i wydajność silnika, dzięki bardziej kontrolowanemu procesowi spalania. Paliwa Shell V-Power dzięki ulepszonej formule czyszczą aż do 100% kluczowych części silnika i przywracają aż do 100% jego osiągów 2,3.

Dzięki tej współpracy powstała benzyna Shell V-Power Nitro+. Opracował ją ten sam zespół ekspertów, który teraz przygotowuje paliwa wyścigowe Shell V-Power dla Sebastiana Vettela – kierowcy zespołu Scuderia Ferrari na Mistrzostwa Świata Formuły 1 w 2015 roku. Shell V-Power Nitro+ to benzyna dla tych, którzy z pasją podchodzą do samochodów i czerpią przyjemność z prowadzenia swojego auta, doświadczając ekscytujących wrażeń z jazdy.

Pokazuje się wlew oraz bak paliwa z symbolem powietrza. Na środku planszy pojawia się szara ikona sugerująca scrollowanie. Poznaj Shell V-Power Racing – nasze najmocniejsze paliwo dla osiągów i wydajności. Paliwo premium Shell V-Power używane przez zespół F1 Scuderia Ferrari zawiera aż 99% tych samych rodzajów składników, co paliwa Shell V-Power dostępne dla klientów na całym świecie na stacjach paliw. Partnerstwo Shell z Ferrari polega nie tylko na testowaniu paliw i olejów, ale również na rzecz rozwoju innowacyjności w sportach motorowych.

Dowiedzieć się prawdy na ten dzień handlu przegląd robot poprawia oszczędność paliwa dzięki formule, która pomaga usuwać i chronić przed gromadzeniem się osadów na kluczowych elementach układu paliwowego. Ukazuje się cała stacja Shell, czerwony samochód. Na osi po prawej stronie widzimy przejście do przycisku z cyfrą siedem, jest ona podświetlana na żółto. Na osi po prawej stronie widzimy przejście do przycisku z cyfrą sześć, jest ona podświetlana na żółto.